Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.

Hakkımızda

Yogacat, İsveç'te kurulan bir markadır. Markamızın amacı yoga alanında ihtiyaç duyulan sportif malzemeleri ve yoga yaşam tarzını benimseyen kişilerin ihtiyaç duydukları ürünleri yüksek kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile üretmek ve temin etmektir. Bu amaç ile, ürünlerimizin üretiminde ve geri dönüşümünde, dünyada kabul gören çevreci kriterleri standart olarak kabul etmekteyiz. 
Ürünlerimiz ihtiyaç duyulan fonksiyonları en yüksek performans ile karşılamak ve uzun süreler kullanılması için titizlikle tasarlanır. Sağladığımız ürünler, toksik madde içermeyen, üretiminde ekosisteme zarar veren faktörleri en düşük seviyede tutan, alerjik rahatsızlıklara yol açmayan materyaller ile üretilir. Her bir ürünün geri dönüşümü de dikkate alınır ve tüketiciye ulaştırırken kullanılan ambalajlama aşaması dahil bu yaklaşım ile hizmet sağlanır. Yoga pratiğinize olumlu katkılar sağlayabilmek aynı zamanda birer yogi olan ekibimizin en büyük amacıdır.